Novinky

V této kategorii nejsou žádné články. Jsou-li na stránce zobrazeny podkategorie, mohou obsahovat články.

Novinky

20 září

V Sedlištích u Jimramova se konal jubilejní 10. ročník námi velice oblíbeného závodu. Zároveň to byl 5. díl Poháru Českomoravské vrchoviny.

Číst dál...
14 září

Poslední srpnová neděle patří již tradičnímu běhu z Oldřiše na Lucký vrch a zpět. Tento 5, 3 km dlouhý závod patří mezi naše oblíbené – pohoda a příjemná atmosféra, kterou se tento závod vyznačuje, nechyběly ani letos. Za to patří poděkování všem pořadatelům.

Číst dál...
07 srpen

Již 8. ročník MTB Sádecké pily a 1. ročník RUN Sádecké pily jsme pořádali ve dnech 1. a 2. srpna. Dlouho jsme čekali jaká bude situace a zda se závody uskuteční, nakonec vše proběhlo v plném rozsahu a na start se postavilo asi 340 závodníků všech věkových kategorií.

Číst dál...
08 červenec

Druhý závod seriálu Běhej lesy se konal 20. 6. 2020 v Lednici. Závod startoval přímo ze zámecké zahrady Státního zámku Lednice. Trasa závodu vedla Lednicko-valtickým areálem, který je součástí světového dědictví UNESCO.

Číst dál...
17 červen

První závod po nucené pauze se jel 30.května v Jevíčku. Limit startujících byl 300, který byl brzo naplněn.  Pořadatele to trochu zaskočilo, protože běžná účast je na tomto závodu do 100 závodníků.