7.kolo Úterní běhání po vlečce


Poslední kolo Úterního běhání po vlečce provázelo opravdové letní počasí. Na startu se sešlo 32 dospělých a 26 malých závodníků.

Výsledky 7. kola a konečné pořadí letošního ročníku si můžete prohlédnout níže. Letos jsme se potkali celkem sedmkrát, abychom poměřili síly, proběhli se, udělali něco pro své zdraví. Alespoň jednoho závodu se zúčastnilo 73 lidí, v průměru startovalo 32 závodníků. V letošním roce jsme začali také s dětskými závody a mile nás překvapila účast ve 3. kole - dokonce 40 dětí. Padl také rekord tratě mezi muži, čas 15:56 zaběhl Martin Pavliš (Hvězda Pardubice). Započítávalo se pět nejlepších výsledků, minimálně pět závodů odběhlo 22 závodníků. Všech 7 kol se zúčastnili Iva Pešlová, Kateřina Muffová a Tomáš Fliedr.

Děkujeme všem za účast a předvedené výkony. Všichni jste zváni na finálový běh "Pro radost", který se uskuteční 4. října v 17.00 hodin. Poté bude následovat  vyhlášení prvních tří závodníků v každé kategorii a předání cen. Ti, co se zúčastnili alespoň pěti kol, obdrží malý pamětní dárek.

Takže 4. října naviděnou.

7.kolo 2016 1

konecne poradi 2016

vlecka7

vlecka73